1950 CZ 150cc, loopt en schakelt prima. Mooie Tsjechische eencilinder. Deze CZ stamt uit een Nederlandse verzameling van Tjechische motoren. De CZ is in een nette staat met patina. Een prachtige motorfiets voor zondagse toertochten of voor deco of collectie.