Prachtig portfolio van Corto Maltes van Hugo Pratt getiteld 'Et in Helvetia Corto'. Dit portfolio is genummerd 397 van de 899 exemplaren en is met de hand ondertekend door Hugo Pratt.Het omvat 25 kleurrijke zeefdrukken. De eerste zeefdruk is gesigneerd door Hugo Pratt. De beroemde Corto Maltese figureert op elk van de vijfentwintig platen, die de Zwitserse kantons voorstellen. De afbeeldingen zijn opgenomen in een presentatiedossier en in een luxueuze koffer van felrode stof met een afbeelding van Corto.Een unieke kans om een voorwerp in nieuwstaat te bezitten, gesigneerd door de Meester van de zwart-witstrip!Alle foto's maken onlosmakelijk deel uit van de beschrijving van het object.Zorg ervoor dat u ze met aandacht observeert.