Polyeucte Martyr - christelijke tragedie in vijf bedrijven.Alfred Mame et fils - 1889In folio van 282 pagina's.Reliure en demi maroquin rouge, dos richement orné, signée Breutault.Vlekken op de borden, met op het eerste bord een grote vlek.Zeer mooi portret frontispice van Corneille.5 illustraties door Maignan gegraveerd in aquatint.Banden, lettrines en lampvoeten.Een groot deel van uitleg en verduidelijkingen gevolgd door over de theatervoorstelling.Roodheid