Corneille – MaliTechniek: Litho op handgeschept papierOplage: HCAfmetingen: 70 × 50 cm Conditie: In goede staatDeze prachtige litho, “Mali”, is een werk van Corneille (1922–2010), een van de oprichters van de CoBrA-beweging. Zijn kunst is herkenbaar aan de expressieve lijnen, rijke kleuren en poëtische beeldtaal waarin vrouwen en dieren vaak centraal staan.Het werk, gedrukt in 2001 op handgeschept papier, is genummerd HC en verkeert in uitstekende staat.