Magic Africaine - Corneille - 1992 - 233/250Dame & Vogel / Blue Woman & Yellow Bird.Origineel en gelimiteerd werk. Mooie lijst met luxe passe-partout met rode bies.Handgesigneerd, genummerd en gedateerd door Corneille.Oplage 233/250. Jaartal 1992.Afmeting van de zeefdruk: 46 cm x 54 cmAfmeting van de lijst inclusief zeefdruk: 70 cm x 60 cm