Prachtig oud origineel werk van de schilder Guillaume Corneille, medeoprichter van de groep Cobra samen met Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Dotremont, Jacques Doucet en Alechinsky.Aquarel en Chinese inkt op papier, ondertekend en gedateerd in potlood door de schilder - 1944Herkomst: Atelier Guillaume CorneilleAfmetingen: 26 x 20 cm. Met lijst: 39 x 33 cm.Geleverd met een certificaat van echtheid van de Fondation Corneille.Guillaume Corneille maakte in 1944 een serie aquarellen getiteld 'Herbes' die schommelde tussen figuratie en abstractie.Een van deze aquarellen is gereproduceerd in het boek: Corneille, 20 rue Santeuil, Leo Duppen, Studio Koster, 2003. pagina 73, volume 1. (laatste afbeeldingen, boek niet inbegrepen bij de advertentie).Zeer goede staatVeilige verzending door UPS