Hommages Guillaume Corneille in 2025 in zijn geboorteplaats Luik!Groot pastel en aquarel op papier, 74,5 x 58 cm, 101 x 83 cm met lijst.met tampon Atelier Corneille op de achterkant. Gesigneerd, gedateerd, getiteld en rechtsonder.Uitgegeven met een echtheidscertificaat van de Fondation Guillaume Corneille.Uitstekende beheersing van volume en tracé.Oorspronkelijk werk van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), een schilder geboren uit Nederlandse ouders, medeoprichter van de groep Cobra samen met Asger Jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont, Alechinsky en Jacques Doucet onder andere.Zeer goede staat. Enkele gebruikssporen op het frame.Veilig verzenden in een doos met verzekering door UPS.