Prachtige Jemenitische halsketting samengesteld uit parels en hangers van karneool uit Cambay (India) uit de middeleeuwen, met gestreepte agaat en kleine zilveren en botparels.Totale lengte: 59 cm.Gewicht: 136 gram.Enkele afgebroken randjes door ouderdom.