Mooie MMA-memorabilia van hoge kwaliteit.Conor McGregor gesigneerde UFC-Handschoen – In lijst (Beckett Authenticatie)Deze authentieke UFC rechterhandshandschoen is persoonlijk met de hand ondertekend door Conor McGregor, een van de meest iconische figuren in de geschiedenis van mixed martial arts. De handschoen is professioneel ingelijst in een elegant zwart-goud presentatie, met een afmeting van ongeveer 60 × 50 cm, waardoor het een opvallend displaystuk is voor elke MMA- of sportmemorabilia-collectie.McGregor is een voormalig UFC-wereldkampioen featherweight en lightweight en wordt algemeen beschouwd als een van de meest invloedrijke atleten in de geschiedenis van UFC. Een ondertekende UFC-Handschoen staat voor een premium en zeer verzamelwaardig item binnen de MMA-memorabilia markt.Het handtekeningbewijs wordt geauthenticeerd door Beckett Authentication Services en bevat een officieel Beckett-serie genummerde hologram dat op de handschoen is aangebracht. De certificering kan online worden geverifieerd via de authenticatiedatabase van Beckett.AuthenticatiegegevensAuthenticatie: Beckett Authentication ServicesCertificeringsnummer: BV38784UFC-handschoenOndertekenaar: Conor McGregorElk frame heeft een marktwaarde van ongeveer €250, zodat je handschoen optimaal wordt gepresenteerd en beschermd.