Prachtige fotolithografie van de iconische Aretha Franklin.Verzamelstuk in limited edition, niet-genummerd, klaar om ingelijst te worden.Afkomstig uit de Bettmann Corbis collectieUitverkocht in de handel.- Titel: Aretha Franklin op het podium- Fotograaf: Bettmann Corbis Collectie- Techniek: Photogravure op dik papier- Afmetingen : 28 cm × 24 cm- Realisatie : Copyright, 2009Fotocredits: Corbis- Staat: uitstekend. (zie de foto's) nooit ingelijst.Verzending zorgvuldig en veilig met trackingnummer via colissimo of UPS, ondertekend bij ontvangst en verzekerd.Verzending over de hele wereld.Geen uitgestelde levering om logistieke redenen.