Set van 4 boeken over Russische fototoestellen:- М. Я. Шульман. Fotoapparaten. Moskou, Искусство, 1985, 138 pp.Een volume in-12 (190x120 mm), paperback. Kleine scheur aan de onderkant van de rug.Praktische en technische gids voor talrijke Sovjetmodellen: Zenit, Kiev, LOMO, Sokol, Lubitel, Micron, Orion...- K. A. Kass. Praktische stereofotografie / De praktische stereofotografie. Moskou, Искусство, 1956, 126 blz.Een in-8-volume (210 × 140 mm), paperback. Een vouw op het voorplat; verder een prachtig exemplaar.- Д. З. Бунимович. De keuze van een fotocamera. Mosou, Искусство, 1962, 127 pp.Een volume in-12 (200x130 mm), softcover. Rug beschadigd, het werk is aan het begin en aan het eind gerestaureerd.1962-heruitgave van deze beknopte Sovjet-gids die de amateurfotograaf helpt een camera te kiezen die bij zijn behoeften past, door modellen, formaten en gangbare toepassingen te vergelijken.- Yuri Ryshkov. Russische en Sovjet-camera's (1840-1991) Catalogus. Rostov-on-Don, Iskusstvo, 1993, 70 blz.Een plaquette in-8 (200×140 mm), softcover. Goede staatDeze in het Engels geïllustreerde catalogus geeft een overzicht van de geschiedenis van Russische en Sovjet-fotocamera's van 1840 tot 1991.