De verliefde politieagentReflecterend adhésief en sjabloon op verkeersbordVerkeersbord met een diameter van 60 cm.Gesigneerd CLET, genummerd 1/5, gedateerd 2016In goede staat, de sticker van de politieagent vertoont vlekken. Op verkeersborden maakt dit deel uit van de straatkunst / industrieel.