Prachtige zeefdruk uit 1996 van Clemens Briels: 'Woman with leaf from the umbrella three on head'Onderaan handgesigneerd en geschreven 'C Briels 96', genummerd '91/100' en getiteld 'Woman with leaf from the umbrella three on head'Afmetingen blad: 65 cm x 50 cmAfbeelding: 57 cm x 55 cm.De afbeelding is in zeer goede staat. Gans boven de afbeelding is het witte gedeelte van het papier licht beschadigd zoals te zien is op foto. Een passe-partout bedekt deze beschadiging echter volledig.De Litho wordt zeer goed in een koker verpakt en veilig verzonden