Bronzen sculptuur 'Diana la chasseresse' van François André ClemencinSpecificaties:GesigneerdArt-DecoGietstempel ParijsBrons met donkere patinaDonkergroene marmeren sokkelAfmetingen 41x44x9 cmGeschatte periode 1920 - 1949Gebruikelijke gebruikssporen: zie foto's. Op foto 11 zie je een schilfertje marmer dat ontbreekt op het uiterste hoekje van de sokkel, +/- 1 cm.De kunstenaar:François André Clemencin (1878-1950) is gekend voor zijn sensuele bronzen beelden. Als leerling van Jules Coutan exposeerde hij in 1907 op het Salon van Franse kunstenaars en kreeg daar een eervolle vermelding. In 1921 behaalde hij daar een zilveren medaille.