Claude GAVEAU (1940-) : SneeuwwijkjeOriginele lithografie op vellumpapier.Gerechtvaardigd E.A. en ondertekend met potlood door de kunstenaar rechtsonder.Afmetingen: 71 x 90 cm.Werk op volledige pagina.Werk in goede staat, nooit ingelijst geweest.Lijstwerk voor presentatie niet inbegrepen bij de verkoop.Wij zorgen voor een zorgvuldige verpakking, internationale tracking, verzekering en expresverzending voor al onze leveringen.