Prachtige en zeldzame vaas van verguld met zilver en geslepen kristal van het huis Christofle.Het bovenste deel is waarschijnlijk gemaakt door Baccarat, waarmee Christofle vaak samenwerkte.Hoogte: 17 cm - Diameter basis: 8,8 cm - Diameter bovenkant: 11,8 cmUitstekende staatVerpakt met grote zorgGeel is slechts een reflectie, die te wijten is aan de afdichting tussen het in verzilverd metaal en het kristal dat na verloop van tijd is vergeeld.