Elegante verzilverde sauskom / saucière met vaste onderschotel, vervaardigd door het prestigieuze Franse huis Christofle.Vervaardigd ca. 1900 – 1930.Dit elegante stuk kenmerkt zich door zijn harmonieuze, licht golvende vorm, geïnspireerd op de Louis XV / neoclassicistische stijl, typerend voor de productie van Christofle in het begin van de 20e eeuw.De sauskom rust op een verfijnde voet en is integraal verbonden met de bijpassende onderschotel, wat zorgt voor een stabiele en luxueuze presentatie aan tafel.Stempels:- OC-stempel met weegschaal (Orfèvrerie Christofle), kenmerkend voor hoogwaardig verzilverd werk- Rechthoekige Christofle fabrieksstempel- Aanvullende interne productiemerkenDeze stempels garanderen de authenticiteit en herkomst van het object.Materiaal:- Hoogwaardig verzilverd metaal - Zware kwaliteit, zoals gebruikelijk bij ChristoflePeriode:- Ca. 1900 – 1930Staat:- Zeer mooie vintage staat- Normale zeer lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd- Recent zorgvuldig gereinigd, met behoud van een warme, authentieke glans- Geen deuken of structurele beschadigingenAfmetingen:- Lengte: 23 cm- Hoogte: 9 cm- Diepte: 15 cm- Gewicht: 605.5 gram- Inhoud: 35 cl