Christofle, Orfèvrerie Christofle , antiek verzilverd bestekset versier met schelpjes en Ankertjes – Bestekset (25) – model Coquille , eerste helft 20e eeuw Frankrijk
Orfèvrerie ChristofleAntiek 25-delig verzilverd bestekset versierd met elegante schelpjes op de uiteinden en versierd met gegraveerde Ankertjes.Gemaakt van verzilverd metaal van de orfèvrerie Christofle.Model Coquille Eerste helft 20e eeuw Frankrijk.Allemaal gemerkt met poinçons 5 messen , meten ca 24,5 cm lang 6 vorken , meten 20,5 cm lang5 soeplepels , meten 20,5 cm lang 3 entremets vorken , meten ca 18 cm lang4 entremets lepels , meten ca 18 cm lang 2 koffielepels meten ca 14 cm langTotaalgewicht samen ca 1.865 kgRedelijke staat , met natuurlijke gebruik en ouderdomssporen.Krasjes , deukjes , oxidatie….Bekijk de foto’s dezemaken deel uit van de beschrijving en tonen een duidelijk beeld van de staat.Wordt met uiterste zorg verpakt en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk gerust ook eens onze andere artikelen.