Christofle – Bestekcassette / bestekset – verzilverd Mooie Christofle bestekcassette, uitgevoerd in verzilverd metaal en vervaardigd door het gerenommeerde Franse huis Christofle. Het betreft een originele set in bijbehorende bestekkoffer. De set is niet compleet. De volgende onderdelen ontbreken: – 1 kleine lepel – 1 schep De aanwezige stukken verkeren in goede tot zeer goede staat, met een mooie glans. Lichte gebruikssporen passend bij leeftijd en gebruik kunnen aanwezig zijn. Geen ernstige beschadigingen waargenomen (zie foto’s). Herkomst: Frankrijk Zilversmid: Christofle Periode: ca. 1980 Keurttekens: Christofle, OC-kwaliteitskeur Gehalte: Verzilverd Afmetingen bestekkoffer: ca. 20 x 20 x 50 cm Conditie koffer: goed, met lichte gebruikssporen Foto’s maken integraal deel uit van de beschrijving. Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.