Service de couverts Christofle model 'Filets violonnés à feuillage' in geplateerd met zilver.Franse fabricage eind 19e - begin 20e eeuw.- Materiaal: nikkelgeplateerd- Samenstelling van de partij: 9 vorken, lengte 18,5 cm, gewicht per stuk 45 g (plus 1 kleinere vork van hetzelfde model), 24 messen, lengte 21 cm, gewicht per stuk 57 g, 12 soeplepels, gewicht per stuk 53 g.Afwerking: gegraveerde bladmotieven.Alles gecodeerdIn hun merkjuweelDe lepels en vorken zijn in goede staat met micro krassen door gebruik.De messen van de messen vertonen vlekken (zie de detailfoto's).Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie of foto's.