Decoratieve schaal van geëmailleerde porselein, vervaardigd in het kader van een samenwerking tussen huis Christofle en kunstenaar André Beaudin (1895–1979).Het stuk vertoont een moderne compositie gebaseerd op geometrische vormen, georganiseerd rond zwarte lijnen die structuur bieden, met groene en witte vlakke kleuren en een centraal rood punt dat dient als visueel evenwichtspunt. Het geheel biedt een mogelijke figuratieve interpretatie, zonder expliciet gedefinieerd onderwerp, kenmerkend voor de beeldtaal van Beaudin, die tussen abstractie en gestileerde figuratie ligt.Het bord is handgeschreven onder de naam “Beaudin” aan de achterzijde en draagt de vermelding “fait main – Christofle”, wat wijst op een ambachtelijke creatie van de kunstenaar zelf.Materiaal: geëmailleerde porseleinTechniek: handgeschilderd decorStijl : moderne / modernistischePeriode: 20e eeuwHerkomst: FrankrijkStaat: zeer goede algemene staat, zonder barsten of scheuren; lichte sporen van de tijd zichtbaar op de achterkant.Dit stuk illustreert de dialoog tussen moderne kunst en decoratieve kunsten, typisch voor de samenwerkingen die in de twintigste eeuw plaatsvonden tussen kunstenaars en prestigieuze Franse huizen. Het vormt een interessant verzamelobject voor liefhebbers van modern Frans design en artistieke keramiek.