Christian Dior - Jaquard Oblique Street Chic schoudertas, in uitstekende staat verkerend met een hoge winkel waardePrachtige uitvoering van de Street Chic range. Mooi medium compact model in een schitterende zwarte jaquard oblique uitvoeringGemaakt van zwart kalfsleder en zwart jaquard oblique canvas en voorzien van zilver kleurig hardwearIn uitstekende staat verkerend inclusief stofzakHet gaat hier om een medium formaat tas met veel ruimte voor de dagelijkse benodigdheden De tas sluit met een handige magneetlock en heeft dubbele lederen draagarmen met een drop van 20cm te dragen in de hand, onderarm of over de schouderStaat:Buitenzijde in uitstekende staat met minimale oppervlakkige gebruiker sporen, ook op de hoeken in uitstekende staatHardware in uitstekende staat met minimale oppervlakkige gebruikersporenBinnenzijde in uitstekende staat met minimale gebruiker sporenAfmetingen:35cm Breed op breedste punt23cm Hoog 15cm doorsnede bodem bij volledige vullingBinnenzijde met zijvak met ritsFrontpockets met magnet closureEigenschappen- Model: Christian Dior - Jaquard Oblique Street Chic schoudertas- Datacode: 13-BM-0085- Colorway: Black oblique jaquard- Zilverkleurig hardware- kalfsleder en canvas- Sluit met Magnetic Closure- StofzakWordt goed verpakt verzekerd verzonden met track & traceDoor de hoge waarde wordt het pakket extra verzekerd verzonden, deze extra kosten worden door ons betaald