Prachtige Chinese Kendi uit de (vermoedelijk) 18e Eeuw.Poederblauw porselein met goud beschilderd.Zilveren monturen.In mooie originele staat. Beschilderingen zijn vaag versleten. Knopje van bovenste montuur is eraf maar wel aanwezig.