Prachtige grote Chinese dekselkom famille rose turquoise - merk Jiaqing - begin 20e eeuw RepubliekstijdperkSuperbe en Grand Bol Famille Rose - Fond en Base TurquoiseZeer fijn gedecoreerd met landschappen, veel personages en ruiters.Goede staat, 2 kleine krasjes aan de rand met een scheur.Merkennaam Jiaqing op de BasisGrand Bol - Bel object van collectiePrachtig modelDiameter: 17,5 cmHoogte : 8 cm