Uitzonderlijke mini Timeless schoudertas van Chanel, beperkte oplage, in marineblauw stof met multicolore CC-motieven, afgewerkt met goudkleurig metaal, met een goudkleurige metalen ketting- en leren schouderriem die verweven is, waardoor het dragen over de schouder of als bandoulière mogelijk is. Zak achterop de tasSluiting door rabat, gesigneerde sluiting in goudkleurig CC.Enkele klepBinnenvoering van marineblauw leer, 1 bedekte zak, 1 ritszakHandtekening: “Chanel Made in France”Afmetingen: 20x6x10 cm (7,9x2,4x4 inch)Ketelengte: 60 cm (23,6 inch) Referentie: 102900 Algemene voorwaarden: 8/10Verkocht met kopie van de originele factuur, RFID-identificatiechip, dustbag en doos.In uitstekende staat met kleine gebruikssporen op de stof en de bekleding.