Prachtige Chanel Mini Timeless schoudertas in matglanzend kaviarleder met ruitpatroon, afgewerkt met zilverkleurig metaal, een kettinggreep van zilverkleurig metaal verweven met rood leer, waardoor het dragen als handtas, schoudertas of crossbody mogelijk is. FlapsluitingEen geplooide zak aan de achterkant van de tas.Rode stoffen voering, een ritssluiting, een klepzak.Handtekening: « Chanel® Gemaakt in Frankrijk »Jaar: 2017/2018Afmetingen: 18x12x6 cm (7x4,7x2,3 inch)Lengte van de ketting: 58cm (22,7 Inches) Referentie: 101259 Algemene voorwaarden: 7,5/10 VerpakkingHologram: JaAuthenticiteitskaart: Ja + boekjeDustbag: OuiDoos: Ja En uitstekende algemene staat ondanks lichte gebruikssporen op het leer en de bekleding. Optie en sus: Certificaat van echtheid afgegeven door een gerechtelijk expert bij het Hof van Beroep van Parijs