Sac Diana de la maison Chanel, vervaardigd uit roze gestikt leer en voorzien van een ketting en afwerkingen in verguld metaal van 24 karaat, een kenmerkend symbool van vintage Chanel-modellen. Iconisch, elegant en tijdloos model, gewaardeerd om zijn gestructureerde lijn en veelzijdig gebruik, zowel op de schouder als als crossbody. Tas gemaakt in Frankrijk (Made in France).Merk: ChanelModel: DianaMateriaal: gequilt leerKleur: rozeAfwerkingen: metaal verguld met 24 karaats goudSluiting: voorvijsluitingDraagwijze: schouder of crossbodyGemaakt in FrankrijkAfmetingen (model Diana standaard): breedte 25 cm, hoogte 16 cm, diepte 7 cm.Staat: zeer goede algemene staat. Lichte gebruikssporen die overeenkomen met de leeftijd van de tas, zonder invloed op het uiterlijk of de functionaliteit.