Grand sac classique met eenvoudige klep van zwart matelasse leer, Chanel, juwelenaccessoires, goudkleurig verguld.Magnifiek en zeer gewild Chanel Timeless / Classique Jumbo eenvoudig klepleren van matzwart kalfsleer, met een afwerking in 24 KARAT goud verguld metaal, een kettinghandvat in goudkleurig met zwart leer verweven voor hand- en schoudergebruik.Een opgestikte zak aan de achterkant van de tas.Sluiting met klep, gesigneerde sluiting CC goudkleurig verguld 24K.Enkele klepBinnenvoering van zwart leer, een opgestikte zak, een ritssluitingzakSignature: "Chanel Gemaakt in Frankrijk"Datum: Hologramme serie 4 uit 1997Afmetingen: 30 x 22 x 9 cm (12 x 9 x 3,5 inch)Lengte van de ketting: 67 cm (26,5 inch) in dubbel of 130 cm enkel.Verpakking:Hologram: JaCertificaat van echtheid Chanel, inclusief het originele onderhoudsboekje en het Entrupy-authenticiteitscertificaat.Dustbag : JaDoos: NeeZeer mooie staat van de tas, minimale gebruikssporen.Lichter dan de dubbele klep, is het zeer gewild. Zijn formaat is zeer praktisch en zijn stijl zeer chique. De 24 K gouden plating is gewoon een must.