Limited serie 'Flower Power' collector en multicolore leer Splendide & Rare schoudertas Chanel Boy oud medium collector Flower Power in matglanzend kalfsleer, met zilverkleurige metalen afwerking, een verstelbare ketting-strap in zilverkleurig metaal die over de schouder of als bandoulière gedragen kan worden. Een gesigneerde sluiting van verzilverd metaal op klep.Zwarte canvas binnenvoering, één opgestikte zakSignature : "Chanel® Gemaakt in Italië"Datum: 2014-2015Afmetingen: 25x15x8 cm (9,8x5,9x3,1 Inches)Lengte van de keten: 50 cm (19,68 inch) Référence: 101355 VerpakkingHologram: JaEchtheidskaart: neeDustbag: GeenDoos: Nee Algemene voorwaarden: 7,5/10En prachtige staat ondanks lichte gebruikssporen op het leer en de bekleding. Betalende optie bovenop: authenticiteitscertificaat afgegeven door een gerechtelijk expert bij het Hof van Beroep in Parijs