Serie limitée 'Flower Power' collector en multicoloor leer Splendide & Rare schoudertas Chanel Boy oud medium verzamelaar Flower Power in matglanzend kalfsleer, met zilverkleurige metalen details, een verstelbare metalen kettingband die gedragen kan worden als schouder- of bandolière. Een metaalgeplateerde sluiting in zilverkleur op klepBinnenvoering van zwart canvas, een afgeplatte zakSignature: "Chanel® Gemaakt in Italië"Datum: 2015Afmetingen: 25x15x8 cm (9,8x5,9x3,1 inch)Lengte van de ketting: 50 cm (19,68 inches) { VerpakkingHologram: JaEchtheidsbewijs: NeeDustbag: geenDoos: nee Algemene voorwaarden: 7,5/10Prachtige staat ondanks lichte gebruikssporen op het leer en de bekleding (lichte krassen). Optie betaalde meerprijs: Certificaat van echtheid afgegeven door een gerechtelijk expert bij het Hof van Beroep in Parijs.