Certina – Automatic – Certidate – ca. jaren 1960Een fraai en klassiek vintage herenhorloge van Certina, uitgevoerd met een automatisch uurwerk en datumfunctie (Certidate). Het horloge heeft een vergulde kast met stalen achterdeksel en een rustig, tijdloos wijzerplaatontwerp met opgelegde indexen en datumvenster met vergrootglas.De wijzerplaat verkeert in een mooie, originele staat met lichte sporen passend bij de leeftijd. De kast vertoont normale gebruikersporen (bekijk de foto’s aandachtig). Het horloge loopt keurig en heeft een goede gangreserve. Het serviceverleden van het horloge is niet bekend. De getoonde foto’s maken integraal onderdeel uit van deze omschrijving en geven een zo goed mogelijk beeld van de staat van het horloge.Waterdichtheid is niet getest; hierop worden geen garanties gegeven.Specificaties• Merk: Certina• Type: automatic / Certidate• Periode: ca. jaren 1960• Uurwerk: automatisch• Kast: verguld• Achterdeksel: staal (waterproof)• Glas: plexiglas• Kroon: goudkleurig (ongesigneerd)• Diameter kast: 34 mm (excl. kroon)• Dikte kast: 11 mm• Lug-to-lug: 39 mm• Bandaanzet (lug-size): 18 mm• Band: leer (niet origineel)• Sluiting: gesp, staal, goudkleurig (niet origineel)Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.