Oud tafelserviesCERANORD Saint-AmandFaïence de FranceGestileerde visdecoraties13 stukken – 12 personenJaren 1950Omschrijving:Prachtige oude tafelservice van de faïencerie Céranord Saint-Amand, bestaande uit 13 stukken, met een opmerkelijk natuurlijk getint decor van zoetwatervissen, fijn geïllustreerd in een aquarelschil.Samenstelling12 platte borden: 24,5 × 24,5 cmGrote ovale serveerschaal: 51 × 24 cm - Hoogte: 3 cmTotaal gewicht van de service: 7.427 gTijdperk - jaren 1950 – begin 1960Staat - Zeer goede algemene staat