Prachtige en zeer zeldzame vorm van lampvoet door Antoine Dubois .Dit is een gekende ceramist uit België .Deze lamp heeft het decor kubisme .Normale gebruiks en productiekenmerken,geen clips !! Haarlijntje aan het gat van de kabel (zo uit de fabriek ) .De lampvoet heb ik gevonden met compleet onveilige bedrading ,dus deze is vervangen voor de veiligheid .Word met zorg verpakt verzekerd verzonden met tracking.