Prachtige likeurkast uit de Napoleontische tijd, gemaakt van ebben, verguld brons en geëmailleerde platen in de stijl van Limoges.Relief decors van engelen scènes, prachtig.En gevel met vier onderwerpen over wolken, bovenaan twee engelen en animaties aan de zijkanten.Gekleurd kapsel met duivelse koppen.Het interieur toont een serviteur in mahoniehout met bronzen handgreep of een volledige set van vier karafjes en zestien glazen van baccarat kristal (model Harcourt). Genummerd.Imposante bronzen sleutel vergrendelt perfect de slot.Een opmerkelijk en zeer zeldzaam object.Uitstekend verzorgde verpakking en snelle verzending.Assurance inclusiefAngeNIII