Exclusief model cave à liqueur in de stijl van Tahan uit Parijs. Deze unieke cave à liqueur is uitgevoerd met rode schildpad en parelmoer, fraai ingelegd in boulle-stijl. Het staat op vier elegante vergulde pootjes, versierd met een druiventrosthema. Daarnaast heeft het twee medaillons voorzien van ingegraveerde druivenranken, wat bijdraagt aan de luxe uitstraling. Het interieur bevat vier schitterend vergulde karaffen en zestien kristallen glaasjes van fijn Baccarat-kristal. Af te sluiten met een stijlvolle bronzen sleutel. Een waar verzamelobject van uitzonderlijke waarde. In zeer mooie conditie CA.1870 Napoleon III Afm H 27 x B 37 x D 28 cm word aangetekend verstuurd goed verpakt