Paar prachtige cassolettes van brons en marmer in de stijl Louis XVI, versierd met grotesken.19e eeuwzeer goede staatTotaalgewicht: 4,724 kgtaille: 35,5 cmZorgvuldige verzending via Colissimo in Frankrijk en Colissimo International naar het buitenland.