Casio G Shock GA110GB1AER Heren Horloge 52 mm, Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Materiaal horlogeglas: MineraalglasProduct breedte: 51 mmAantal meegeleverde accu's/batterijen: GeenFabrieksgarantie termijn: 2 jaarHorlogeopties: Met datumaanduidingWaterdichtheid: 20 ATM (Watersport en recreatief duiken)Aantal alarmen: 5 alarmenAantal meegeleverde batterijen: 1Aanzetmaat: 16 mmBreedte: 22 mmCSR Standard: Geen specifiek MVO keurmerkDatumaanduiding: Eeuwigdurende kalenderDiameter horlogekast: 50 mmDikte horlogekast: 14Doelgroep: VolwasseneneWaste: JaFamily Name: Casio G-Shock Horloge - Kunststof - 50Fan Merchandise: NeeGeslacht: MannenGewicht: 232 gKleur horlogeband: ZwartKleur horlogekast: ZwartKleur wijzerplaat: ZwartLengte horlogeband: 21 cmLengte horlogekast: 50 mmLijn: G-SHOCK ClassicManufacturer... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl