Broche fantasie CARVEN Paris – vintage papegaai, jaren 1960.Prachtige en zeldzame fantasiebroche van CARVEN Paris, uit de jaren 1960, van 18-karaats verguld goud.Het vertegenwoordigt een gestileerde papegaai, met een rijk en verfijnd ontwerp, verheven door prachtige multicolore emaille die kenmerkend is voor het vakmanschap van huis Carven.Deze broche is volledig ondertekend en genummerd ‘CARVEN PARIS, 1874’, garantie voor authenticiteit en kwaliteit. Een opmerkelijk vintage stuk, zowel qua esthetiek als zeldzaamheid, en vormt een prachtige aanvulling op elke collectie van designer sieraden.Details:Handtekening op de achterkant: “CARVEN PARIS – 1874”.Afmetingen: 5,5 cm x 2,5 cm.Gewicht: 15,01 g.Materiaal: 18k verguld goud, multicolor email.Tijdperk: jaren 1960.Staat: uitstekende algemene staat ondanks zijn leeftijd.Geleverd met een niet-originele stofzuigerzak.Zonder doos.Ref.86