Cartier Santos Galbée GMReferentie: 187901Behuizing van roestvrij staal geborsteld en gepolijst.Lunet van 18-karaats geelgoudVerre saphir (geen kras)Ivoren analoge wijzerplaat met Romeinse cijfers en spoorlijntjesBlauwe naaldenQuartz-uurwerk (nieuwe batterij)Armband van roestvrij staal en geel 18-karaats goud met gesigneerde vouwsluiting.Afmeting van de kast (zonder kroon): 29 mmEntrecorne : 18 mmLengte hoorn-tot-hoorn: 41,1 mmPolsomtrek: 180 mmHet horloge wordt vergezeld van een onderhoudscertificaat van het Cartier-netwerk, gedateerd januari 2001.Voor een beter beeld van de staat en de afmetingen, raadpleeg alstublieft de foto's. Dit horloge heeft een volledig onderhoudsbeurt ondergaan door onze erkende horlogemaker in het Cartier-netwerk, inclusief revisie, vervanging van het glas en van alle afdichtingen, vernieuwing van de waterdichtheid en een volledige polijstbeurt voor een totaalbedrag van € 801,60; het horloge heeft 12 maanden garantie. Een kopie van de factuur zal aan de koper worden overhandigd.Het gefotografeerde object is datgene dat u koopt.Verzending verzekerd tot de waarde. Niet tevreden, geld terug.Levering Frankrijk en internationaal: DHL Express 48u verzekerd tot het verkoopbedrag.Belangrijk: de belastingen die voortvloeien uit een aankoop buiten de Europese Unie zijn voor rekening van de koper.