Complete set van 12 antieke tafelmesjes van het prestigieuze huis Cardeilhac, een gerenommeerde Parijse goudsmid.Manches en argent massif, poinçon Minerve (Franse zilvergarantie).Lames in staal gemarkeerd CARDEILHAC – FRANKRIJKEenvoudig en elegant model, typisch voor het begin van de 20e eeuw.Homogeen geheel, alle messen zijn identiek.• Staat: goed tot zeer goed, normale gebruikssporen, geen schokken of vervormingen.Ideaal om een service aan te vullen, een mooi bord of voor liefhebbers van Franse juwelierskunst.Het gewicht van het geheel: 1400 gram.Meslengte: 23 cm