Studiepiano van merk Caraiman, serienummer 10604.Totale breedte 152 cm; hoogte 115 cm; diepte 60 cm; geschatte benaderde massa: 260 kgOnbekend productiejaar en land van herkomst.Laatste stemming uitgevoerd in 1994 (factuur van de stemming beschikbaar op aanvraag)Opgeslagen in een appartement als decoratie-element, weinig gebruikt, dus de hamers, mechanische gereedschappen, pluggen en de harmonietafel verkeren in perfecte staat en er zijn geen esthetische en/of functionele gebreken.Geen restauratie is uitgevoerd sinds de aankoop in 1987 (aankoopfactuur op aanvraag beschikbaar).Artikel beschikbaar in Parijs XIII op de begane grond. Ophaling voor rekening van de koper.