Met de Canon TC-80N3 afstandsbediening bedient u de sluiter van uw Canon EOS, vanaf een maximale afstand van 0,8 meter. Naast gebruiksgemak voorkomt deze kabel-afstandsbediening ook trillingen van de fotograaf. Bij het maken van een foto hoeft u de camera niet aan te raken, iets wat bij het gebruik van lange sluitertijden en grote diafragma's noodzakelijk is. U hebt zo de minste kans op een bewogen beeld.Deze afstandsbediening is onder andere geschikt voorCanon EOS 1D(s)Canon EOS 1D Mark II (N)Canon EOS 1Ds Mark II, 1Ds Mark IIICanon EOS 1D Mark III, 1D Mark IVCanon EOS 5D, 5D Mark II, 5D Mark IIICanon EOS 5DS, 5DS RCanon EOS 7DCanon EOS 10D, 20D, 30D, 40D, 50D, 60D(a)Canon EOS M5Hij heeft hier en daar normale gebruikssporen. Zie foto's om een goed beeld te vormen van de staat van het object, ze maken deel uit van de omschrijving. U krijgt wat u ziet!Verzending met DPD, GLS of DHL.Hij wordt goed verpakt en snel verzonden. Wij zijn niet aansprakelijk voor extra belastingen die geheven worden buiten de EU en voor retour sturen als u niet thuis bent.Goede veiling en succes!