De CANON LTM 50mm f/1.2 L39-objectief (L39-mount, 50mm f/1.2) verkeert in uitstekende staat en werkt perfect. Het vertoont normale gebruikssporen, waaronder lichte krasjes op de verf. De lens is helder, de coating is onbeschadigd en er zijn enkele lichte krasjes en stofsporen. De scherpstelling is soepel, de bladen van het diafragma zijn vrij van olie en openen en sluiten normaal. De kleine vergrendeling van de scherpstelhendel ontbreekt; deze is verwijderd om de scherpstelling op een Leica M-body te vergemakkelijken. (Meerdere foto's beschikbaar; neem gerust je eigen oordeel.)Verkocht met een origins zonneklep die zeer zeldzaam is!En een dop.Ten slotte, hier zijn vier voorbeelden van foto's. Deze lens is fantastisch; hij biedt een uitzonderlijke beeldkwaliteit, met scherpe beelden en levendige kleuren! (Foto's genomen met een Leica m240)