C. Heinrich - 20e eeuwse Franse school- Siberische tijger, Meester van de kou - mooi interessant werk, olieverf op doek, ondertekenend rechtsonder.Schilderij circa 1960-1970.Zeldzaam en uitzonderlijk werk door het gevoel voor detail en de verfijning van de uitvoering.Afmetingen doek: 50×61 cm.Mooi lijstwerk, model Montparnasse, is inbegrepen bij de verkoop. Afmetingen: ongeveer 71x82 cm.De lijst en tafel bevinden zich in perfecte staat.Het echtheidscertificaat zal worden overhandigd aan de koper.Gemakkelijke levering in China en Taiwan met minimaal douanekosten of zonder.We hebben een kantoor in Shanghai.Onze verzendkosten zijn inclusief verzekering op basis van de schatting van het werk.