Een prachtige, hoge zesluikige byôbu scherm, afgewerkt met geoxideerd zilverblad. Na verloop van tijd ontwikkelt zilverblad van nature een zachte patina, waardoor het oppervlak een subtiele en verfijnde oude uitstraling krijgt.In een levendig karmozijnrood gelakt houten lijst.In Japan worden zulke rustige en zelfs schermen vaak gebruikt als achtergrond voor ikebana-bloemstukken of om andere decoratieve of ceremoniële objecten te begeleiden.Periode: Japan – Taishô-periode (1912-1926).AfmetingenTotale breedte: 360,8 cm (2 x 61,2 cm en 4 x 59,6 cm); hoogte: 173,6 cm.In een zeer goede gerestaureerde staat met kleine tekenen van ouderdomsslijtage aan beide zijden. Een restauratie van zilveren blad op het 5e paneel. Raadpleeg de foto's voor een duidelijk referentiepunt.Deze kamerverdeler is uitstekend geschikt om vlak tegen een muur te worden bevestigd en als één kunstwerk te worden gepresenteerd.Bij verzending wordt een certificaat van echtheid bijgevoegd.