Ik verkoop een ultra zeldzame Bugatti-aansteker in uitstekende uiterlijke staat en in goede werking; er zijn gebruikssporen en krassen op de aansteker, kijk naar de foto's. Zeer fraaie aansteker, maar dat is niet verwonderlijk gezien zijn leeftijd; de aansteker heeft tot op heden wonderbaarlijk de tand des tijds doorstaan. Een zeldzame vondst voor een verzamelaar en een ware kenner van luxe en elegantie. De aansteker wordt verkocht zonder originele doos.