-- "Indrukwekkend kleed met warme kleuren in mooie, gebruikte staat”-- Machinaal geknoopt-- Professioneel gereinigd*-- ca. 120.000 knopen per m²*Voor binnenkomst in ons magazijn, gereinigd bij een wasserij gespecialiseerd in handgeknoopte kleden, daarna niet meer gebruikt.Dit is een machinaal geknoopt Oriëntaals/Oosters tapijt, gemaakt van duurzame, natuurlijke materialen.Dit is een gebruikt, gereinigd tapijt dat zo neergelegd kan worden. Bijzondere Tetex tapijt, 50/60 jaar oud met wat bij de leeftijd horende gebruikssporen.Hoofdkleur: BruinAccentkleuren: Groen, zand, blauw en bruintintenBijzonderheden: Rijke abrash (onderling natuurlijke kleurverschillen); Veel vleug; Mooi schoon en fris; Prachtige glans.Gebruikssporen: Sleetse plek & randen en franjes hebben wat schade.Bekijk de foto's voor uw eigen oordeel.Dit kleed wordt aangetekend verzonden met track en trace.E304