Olie op paneel van 27 x 35 cm ondertekend linksonder door B Retaux en aan de achterzijde voorzien van het atelierstempel en een inventarisnummer. Het stelt, zoals vaak bij de orientalistische schilder, een uitzicht op Marokko voor. Kunstenaar, bevriend met André Hambourg en Maurice Boitel, twee laureaten van de prijs Ab El tif voor orientalistische schilderkunst in Algiers. Verkocht zonder lijst.Olieverf op paneel, rechtsonder (of linksonder) gesigneerd en met atelierstempel op de achterkant. Vermeld door de kunstenaar, verkocht door de kunstenaar.