BESCHRIJVINGAuthentieke Indiase zilveren huwelijksriem, genoemd kamarpatti of kamarbandh, bestaat uit 8 slangachtige kettingen die met 16 bevestigingen aan elkaar zijn verbonden, waarvan 8 in bloemvorm, met een rijk gedecoreerde schroefsluiting, verguld. Zeer mooi ambachtelijk werk van goudsmeden.Rond het begin van de twintigste eeuw.Lengte 79 cm, breedte bij gesp 6,7 cm, breedte van de riem 2 cm, gewicht 382 gETATIn goede staat voor een stuk uit deze periode, draagt sporen van zijn leeftijd en gebruik; oxidatie bij de sluiting (zie foto's).Professionele verpakking, verzending verzekerd en traceerbaar.