Japanse bronzen okimono – bidsprinkhaan met bewegende delen – gesigneerdZeer verfijnde Japanse bronzen okimono voorstellend een bidsprinkhaan (kamakiri), natuurgetrouw weergegeven. De bidsprinkhaan is uitgevoerd met bewegende poten, vleugels en vangarmen, wat getuigt van hoogstaand vakmanschap en technische precisie, kenmerkend voor de Japanse metaalbewerking uit de Meiji- of Taishō-periode.Het oppervlak toont een fraaie patina. De okimono is aan de onderzijde gesigneerd.Conditie:Zeer goede staat – alle bewegende delen functioneren correct; geen noemenswaardige beschadigingen.Verzending : Het kavel wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.